تهیه پشتیبان با Acronis true image

فیلم آموزش Backup کامل از کامپیوتر

آموزش نحوه backup گرفتن از کامپیوتر و لپتاپ با استفاده از نرم افزار Acronis True Image ٰ در این فیلم

آموزش نحوه backup گرفتن از کامپیوتر و لپتاپ

با استفاده از نرم افزار Acronis True Image ٰ

با این آموزش شما قادر خواهید بود از کامپیوتر و لپتاپ خود پشتیبان تهیه کنید

آموزش پشتیبان گیری از رایانه شخصی

در این فیلم آموزشی شما می آموزید که چگونه میتوانید از کلیه اطلاعات کامپیوتر شخصی خود اعم از سیستم عامل ، نرم افزارهای کاربردی و فایلها و پوشه ها backup تهیه کنید. حتی میتوانید بصورت جداگانه فایلها و فولدر های خود پشتیبان تهیه کنید. این بستگی به نیاز شما خواهد داشت.

هدف از تهیه پشتیبان چیست ؟

هدف از پشتیبان گیری بعضی از اوقات از دست ندادن اطلاعات شخصی است. در بعضی اوقات برای صرفه جویی در زمان این کار انجام میگیرد. به عنوان مثال شما قصد دارید کامپیوتر جدیدی که خریداری کرده اید همانند کامپیوتر فعلی شما دارای سیستم عامل یکسان و نرم افزار ها و فایلهای یکسانی باشد. در یک حالت شما دست به کار میشوید و در کامپیوتر جدید خود سیستم عامل جدید را نصب میکنید ، درایور های مربوطه را نصب میکنید ، شروع به نصب تک تک برنامه های کاربردی مورد نیاز خود میکنید، با استفاده از یک Flash یا هارد اکسترنال خود شروع به جابه جایی فایلها از کامپیوتر قدیمی به کامپیوتر جدید میکنید و در آخر اگر تمام این مراحل بدون هیچگونه اختلالی انجام گیرد شما آن روز را بصورت کامل درگیر کامپیوتر یا لپتاپ جدید خود بوده اید.

 

راه دیگری هم وجود داره ، شما میتوانید فیلم آموزش نرم افزار Acronis True Image را از لینک زیر دانلود کنید و در وقت خود صرفه جویی کنید ، در ضمن اطلاعات مهم شما نیز دیگر در معرض خطر نخواهد بود. در این فیلم آموزشی، طریقه نصب نرم افزار Acronis True Image به همراه آموزش نحوه پشتیبان گیری از تمام کامپیوتر یا لپتاپ اعم از سیستم عامل و برنامه های کاربردی و فایلها بصورت قدم به قدم توضیح داده شده است.

امیدوارم این ویدئو آموزشی موثر واقع باشد.

 

تهیه شده در شرکت ارتباطات نادین. لطفا با رعایت کردن قوانین کپی رایت

 لینک دانلود ویدئو آموزشی نرم افزار Acronis True Image

     دانلود از سرور شاتل با حجم ۱۹.۵ مگابایت 

ارسال دیدگاه