فروش و نصب کلیه تجهیزات میکروتیک - روتر میکروتیک و سوئیچ های میکروتیک- راه اندازی شبکه با تجهیزات میکروتیک

فیلم آموزش Upgrade کردن سیستم عامل تجهیزات میکروتیک

فیلم آموزش به روز رسانی سیستم عامل میکروتیک Mikrotik RouterOS Upgrade باسلام خدمت همه دوستان عزیز ، در

فیلم آموزش به روز رسانی سیستم عامل میکروتیک

Mikrotik RouterOS Upgrade

باسلام خدمت همه دوستان عزیز ، در این قسمت از آموزش ها قصد داریم نحوه Upgrade کردن سیستم عامل دستگاه های میکروتیک رو آموزش بدیم. برای این کار باید ابتدا از وب سایت میکروتیک به آدرس www.Mikrotik.com و از منوی Software فایل آپدیت شده ی سیستم عامل مربوط به دستگاه خود را دانلود کنید و سپس اقدام کنید برای به روز رسانی دستگاه خود.

در تصویر زیر تصویری از وب سایت رسمی این کمپانی اهل لیتوانی را مشاهده میکنید.

دانلود فایل به روز رسانی سیستم عامل میکروتیک

 

  • نکاتی که حتما باید در هنگام انجام عملیات به روز رسانی انجام دهید:

در این ویدئو آموزشی از نرم افزار winbox استفاده شده است. برای دانلود نرم افزار winbox نیز میتوانید از طریق وب سایت رسمی میکروتیک آخرین ورژن آن را دانلود کنید. هموراه به خاطر داشته باشید زمانی که اقدام به عملیات به روز رسانی میکنید در طول انجام فرآیند از خاموش شدن دستگاه جلوگیری کنید. و هرگز دستگاهی را که در حال انجام این عملیات است از برق خارج نکنید تا عملیات به پایان برسد. با قطع شدن ناگهانی جریان برق دستگاه در هنگام انجام عملیات به روز رسانی در بیشتر مواقع سیستم عامل آن دستگاه دچار اختلال شده و دیگر دستگاه به اصطلاح بالا نمی آید.

نگران نباشید اگر این اتفاق نیز افتاد باز میتوانیم عملیاتی برای بازگردانی سیستم عامل از دست رفته انجام دهیم، که در ادامه مباحث آموزشی این عملیات به صورت مفصل توضیح داده خواهد شد ولی تا به اینجای داستان را بدانید که برای تعویض سیستم عامل تجهیزات میکروتیک از نرم افزاری به نام netinstall استفاده میشود که این نرم افزار نیز در سایت رسمی این کمپانی در کنار نرم سایر نرم افزار ها مثل winbox و Dude موجود است و کافیست به قسمت software در این وب سایت مراجعه فرمایید.

مشاده آنلاین ویدئو آموزش آپدیت سیستم عامل میکروتیک

 

اگر نمیخواهید آنلاین تماشا کنید ↓ 

 فیلم آموزش به روز رسانی سیستم عامل میکروتیک

  دانلود از سرور شاتل با حجم ۱۴ مگابایت

 

بفرستید برای دوستان خود ...

ارسال دیدگاه