قسمت 4 از دوره آموزش voip بر پایه الستیکس

فیلم آموزش VOIP – قسمت چهار

دوره آموزش VOIP بر پایه الستیکس  قسمت چهارم مقدمه و پیشگفتار :  قسمت چهارم از سری فیلم های

دوره آموزش VOIP بر پایه الستیکس

 قسمت چهارم

مقدمه و پیشگفتار : 

قسمت چهارم از سری فیلم های دوره آموزش VOIP برای شما دوستان عزیز آماده گردیده و در وب سایت ما برای مشاهده آنلاین قرار داده شده است.

در تمام قسمت های این دوره خلاصه ای از سرفصل ها موجود است که قبل از مشاهده فیلم آنها را مشاهده کنید.

علاوه بر آن توضیحاتی مختصر در رابطه با هر موضوع و سرفصل نیز آورده شده است.

این قسمت از دوره آموزش VOIP بصورت کاملا عملی میباشد. در واقع قسمت چهارم این دوره آموزشی شروع اولین گام عملی برای راه اندازی یک سرور VOIP است.

 

فروش سرور hp

 

سرفصل های این دوره :

با توجه به اینکه از این قمست به بعد بصورت عملی انجام میگیرد از توضیح سرفصل ها پرهیز میکنیم و فقط عنوان آنها را بیان میکنیم.

 

1- راه اندازی VMware Workstation 

ابتدا ما با نصب نرم افزار VMware Workstation آشنا میشویم. در این قسمت ما از نصب این نرم افزار آغاز به کار میکنیم و پس از نصب ما یک ماشین مجازی (Virtual Mashine) بر روی آن میسازیم.

2- نصب الستیکس 2.5 و ایزابل بر روی ماشین مجازی (VM)

پس از آنکه ماشین مجازی ما آماده شد ما باید فایل ISO مربوط به الستیکس و یا ایزابل (با توجه به نیاز) به ماشین مجازی معرفی کنیم و سپس اقدام به نصب آن کنیم. در واقع ما بصورت عملی در این ویدئو نحوه نصب الستیکس 2.5 را آموزش داده ایم.

ما در ابتدای این ویدئو قصد داشتیم که هم Issabel و هم Elastix 2.5 را در این ویدئو آموزشی نصب کنیم ولی به دلیل بالا رفتن حجم ویدئو آموزشی ما فقط توانستیم Elastix 2.5 را در این ویدئو آموزشی برای شما دوستان عزیز نصب کنیم. به امید خدا در قسمت های بعدی سعی خواهیم کرد که نحوه نصب Issabel 4 را نیز به شما عزیزان آموزش دهیم.

 

۴ دیدگاه در “فیلم آموزش VOIP – قسمت چهار

    1. نویسنده
    1. نویسنده

ارسال دیدگاه